MPC860PVR66D4
NXP USA Inc.
Prodotto No:
MPC860PVR66D4
Descrizione:
IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA
Core Processor MPC8xx
Speed 66MHz
Operating Temperature 0°C ~ 95°C (TA)
RAM Controllers DRAM
Voltage - I/O 3.3V