MPP10K000A
VPG Foil Resistors
Prodotto No:
MPP10K000A
Produttore:
VPG Foil Resistors
Pacchetto:
2-SMD
Descrizione:
MPP10K000A 0.05% BULK
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.087" (2.20mm)
Tolerance ±0.05%
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2-SMD
Resistance 10 kOhms
Series MPP
Power (Watts) 0.1W, 1/10W