MPXV1D0624L1R5
KEMET
Prodotto No:
MPXV1D0624L1R5
Produttore:
KEMET
Descrizione:
FIXED IND 1.5UH 8.1A 18.5MOHM SM
In magazzino : 965
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 10A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 8.1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.256" W (7.00mm x 6.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 18.5mOhm Max
Inductance 1.5 µH
Series MPXV
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 43MHz