MPXV1D0624L4R7
KEMET
Prodotto No:
MPXV1D0624L4R7
Descrizione:
FIXED IND 4.7UH 4.9A 50.6MOHM SM
In magazzino : 679
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 6.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 4.9 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.256" W (7.00mm x 6.50mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 50.6mOhm Max
Inductance 4.7 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 22MHz