MPXV1D0840L330
KEMET
Prodotto No:
MPXV1D0840L330
Produttore:
KEMET
Descrizione:
FIXED IND 33UH 3.4A 154.2MOHM SM
In magazzino : 2915
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 4.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.4 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.341" L x 0.315" W (8.65mm x 8.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 154.2mOhm Max
Inductance 33 µH
Series MPXV
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 6.2MHz