MPZ0402S220CTF0W
TDK Corporation
Prodotto No:
MPZ0402S220CTF0W
Produttore:
TDK Corporation
Descrizione:
FERRITE BEAD 22 OHM 01005 1LN
In magazzino : 38950
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 150mOhm
Impedance @ Frequency 22 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Height (Max) 0.009" (0.22mm)
Product Status Active
Ratings -
Series MPZ
Package / Case 01005 (0402 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 750mA