MR3FT85L0
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
MR3FT85L0
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 0.085 OHM 1% 3W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.205" Dia x 0.560" L (5.21mm x 14.22mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 85 mOhms
Series MR
Power (Watts) 3W