MRCBP-N-10C
OptiFuse
Prodotto No:
MRCBP-N-10C
Produttore:
OptiFuse
Descrizione:
CIR BRKR 10A 32VDC PUSH-RESET
Guida per l'utente
Actuator Type Push to Reset
Approval Agency UL1077
Current Rating (Amps) 10A
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series MRCBP-N
Voltage Rating - DC 32 V