MRCBP-N-50A
OptiFuse
Prodotto No:
MRCBP-N-50A
Produttore:
OptiFuse
Descrizione:
CIR BRKR SS 50A 32VDC PSH-RST
In magazzino : 266
Guida per l'utente
Actuator Type Push to Reset
Approval Agency UL1077
Current Rating (Amps) 50A
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series MRCBP-N
Voltage Rating - DC 32 V