Casa / RF Shields / MS183-10S-NS
minImg
MS183-10S-NS
Masach Tech Ltd.
Prodotto No:
MS183-10S-NS
Descrizione:
RF SHIELD 0.413"X0.720" SOLDER
In magazzino : 1056
Series Drawn-Seamless EMI/RFI Shields
Length - Overall 0.720" (18.30mm)
Type Shield, 1-Piece
Width - Overall 0.413" (10.50mm)
Mfr Masach Tech Ltd.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.118" (3.00mm)