Casa / RF Shields / MS183-20F-NS
minImg
MS183-20F-NS
Masach Tech Ltd.
Prodotto No:
MS183-20F-NS
Descrizione:
18.3 X 15.4 X 1.9MM TWO-PIECE DR
In magazzino : 1100
Series Drawn-Seamless EMI/RFI Shields
Length - Overall 0.720" (18.30mm)
Type Frame
Width - Overall 0.606" (15.40mm)
Mfr Masach Tech Ltd.
Ventilation -
Height - Overall 0.075" (1.90mm)