MS27467T19B30SA
Conesys
Prodotto No:
MS27467T19B30SA
Produttore:
Conesys
Descrizione:
CONN PLUG FMALE 30POS CRIMP
Guida per l'utente
Ingress Protection -
Voltage Rating -
Current Rating (Amps) 7.5A, 13A
Shell Size, MIL -
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Shell Finish Olive Drab Cadmium
Shell Size - Insert 19-30
Mfr Conesys
Connector Type Plug, Female Sockets
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -65°C ~ 175°C