MS27497T24F24SA
Conesys
Prodotto No:
MS27497T24F24SA
Produttore:
Conesys
Descrizione:
CONN RCPT FMALE 24POS CRIMP
Guida per l'utente
Ingress Protection -
Voltage Rating -
Current Rating (Amps) 13A, 23A
Shell Size, MIL -
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Shell Finish Nickel
Shell Size - Insert 24-24
Mfr Conesys
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -65°C ~ 200°C