MS3472A16-14SW
Conesys
Prodotto No:
MS3472A16-14SW
Descrizione:
CONN RCPT FMALE 14POS CRIMP
Guida per l'utente
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 600VDC
Current Rating (Amps) 7.5A, 23A
Product Status Active
Shell Finish Black Anodized
Shell Size - Insert 16-14
Mfr Conesys
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C