Casa / Ceramic Capacitors / MSASA105EB5226MFNA01
minImg
MSASA105EB5226MFNA01
Taiyo Yuden
Prodotto No:
MSASA105EB5226MFNA01
Produttore:
Taiyo Yuden
Descrizione:
CAP CER 22UF 4V X5R 0402
In magazzino : 18279
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Applications SMPS Filtering
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 4V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient X5R
Product Status Active
Ratings -
Series MSAS
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Thickness (Max) 0.031" (0.80mm)
Mfr Taiyo Yuden
Capacitance 22 µF