MSC8122TMP6400
NXP USA Inc.
Prodotto No:
MSC8122TMP6400
Produttore:
NXP USA Inc.
Pacchetto:
431-FCPBGA (20x20)
Descrizione:
DSP 16BIT 400MHZ MULTI 431FCBGA
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (TJ)
Non-Volatile Memory External
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 431-FCPBGA (20x20)
Clock Rate 400MHz
Series StarCore
Type SC140 Core
Package / Case 431-BFBGA, FCBGA
Voltage - Core 1.20V
Mfr NXP USA Inc.
Voltage - I/O 3.30V