MSC8144ETVT1000B
NXP USA Inc.
Prodotto No:
MSC8144ETVT1000B
Pacchetto:
783-FCPBGA (29x29)
Descrizione:
ENCRYPTION PACSUN R2.1 783FCBGA
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (TJ)
Non-Volatile Memory External
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 783-FCPBGA (29x29)
Clock Rate 1GHz
Series StarCore
Type SC3400 Core
Package / Case 783-BBGA, FCBGA
Voltage - Core 1.00V
Mfr NXP USA Inc.
Voltage - I/O 3.30V