MSC8157ESAG1000A
NXP USA Inc.
Prodotto No:
MSC8157ESAG1000A
Pacchetto:
783-FCPBGA (29x29)
Descrizione:
IC DSP 6X 1GHZ SC3850 783FCBGA
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 105°C (TJ)
Non-Volatile Memory ROM (96kB)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 783-FCPBGA (29x29)
Clock Rate 1GHz
Series StarCore
Type SC3850 Six Core
Package / Case 783-BBGA, FCBGA
Voltage - Core 1.00V
Mfr NXP USA Inc.
Voltage - I/O 1.0V, 1.5V, 2.5V