Casa / Fixed Inductors / MSCDRI-8D43-101M-RU
minImg
MSCDRI-8D43-101M-RU
Mag Layers
Prodotto No:
MSCDRI-8D43-101M-RU
Produttore:
Mag Layers
Descrizione:
FIXED IN 100NH 1.30A 390MOHM
In magazzino : 1080
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 10
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 360mOhm Max
Inductance 100 µH