MSR5-0R03J1
Riedon
Prodotto No:
MSR5-0R03J1
Produttore:
Riedon
Descrizione:
RES 0.03 OHM 5% 5W RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 1.000" (25.40mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.799" L x 0.067" W (20.30mm x 1.70mm)
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Product Status Active
Resistance 30 mOhms
Series MSR
Power (Watts) 5W