Casa / Memory / MT40A256M16LY-062E AAT:F TR
minImg
MT40A256M16LY-062E AAT:F TR
Micron Technology Inc.
Prodotto No:
MT40A256M16LY-062E AAT:F TR
Pacchetto:
96-FBGA (7.5x13.5)
Descrizione:
IC DRAM 4GBIT PARALLEL 96FBGA
In magazzino : 1797
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 1.6 GHz
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (TC)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 256M x 16
Mounting Type Surface Mount
Product Status Last Time Buy
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 96-FBGA (7.5x13.5)
Series Automotive, AEC-Q100
Write Cycle Time - Word, Page 15ns
Access Time 19 ns
Memory Size 4Gbit
Package / Case 96-TFBGA
Technology SDRAM - DDR4
Voltage - Supply 1.14V ~ 1.26V