MU3261-152Y
Bourns Inc.
Prodotto No:
MU3261-152Y
Produttore:
Bourns Inc.
Descrizione:
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 1206 1LN
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 700mOhm
Impedance @ Frequency 1.5 kOhms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.051" (1.30mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series MU
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 300mA