MVM3KB8K20
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
MVM3KB8K20
Pacchetto:
Radial Lead
Descrizione:
RES 8.2K OHM 10% 3W RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) 1.063" (27.00mm)
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Radial Lead
Resistance 8.2 kOhms
Series MVM
Power (Watts) 3W