MVM5JB75K0
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
MVM5JB75K0
Descrizione:
RES 75K OHM 5% 5W RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) 1.024" (26.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.512" L x 0.374" W (13.00mm x 9.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 75 kOhms
Series MVM
Power (Watts) 5W