MVR05D330K
Meritek
Prodotto No:
MVR05D330K
Produttore:
Meritek
Descrizione:
VARISTOR 33V 100A 5MM DISC THRU
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Varistor Voltage (Min) 29.5 V
Capacitance @ Frequency 760 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 33 V
Varistor Voltage (Max) 36.5 V
Series CR
Energy 0.8J
Package / Case Disc 5mm
Mfr Meritek
Maximum AC Volts 20 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 26 V
Current - Surge 100 A