MVR05D751K-S
Meritek
Prodotto No:
MVR05D751K-S
Produttore:
Meritek
Descrizione:
VARISTOR 750V 800A DISC 5MM HIGH
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Varistor Voltage (Min) 675 V
Capacitance @ Frequency 30 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 750 V
Varistor Voltage (Max) 825 V
Series CR
Energy 32J
Package / Case Disc 5mm
Mfr Meritek
Maximum AC Volts 460 V
Features High Surge
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 615 V
Current - Surge 800 A