MVR10D680K
Meritek
Prodotto No:
MVR10D680K
Produttore:
Meritek
Descrizione:
VARISTOR 68V 500A 10MM DISC THRU
In magazzino : 2000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 500
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Varistor Voltage (Min) 61 V
Capacitance @ Frequency 1500 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 68 V
Varistor Voltage (Max) 75 V
Series CR
Energy 8.2J
Package / Case Disc 10mm
Mfr Meritek
Maximum AC Volts 40 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 56 V
Current - Surge 500 A