MVR14D621K
Meritek
Prodotto No:
MVR14D621K
Produttore:
Meritek
Descrizione:
VARISTOR 620V 4500A 14MM DISC TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Varistor Voltage (Min) 558 V
Capacitance @ Frequency 320 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 620 V
Varistor Voltage (Max) 682 V
Series CR
Energy 125J
Package / Case Disc 14mm
Mfr Meritek
Maximum AC Volts 385 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 505 V