MVR20D101K
Meritek
Prodotto No:
MVR20D101K
Produttore:
Meritek
Descrizione:
VARISTOR 100V 6500A 20MM DISC TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Varistor Voltage (Min) 90 V
Capacitance @ Frequency 4000 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 100 V
Varistor Voltage (Max) 110 V
Series CR
Energy 45J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Meritek
Maximum AC Volts 60 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 85 V