MVR20D820K-S
Meritek
Prodotto No:
MVR20D820K-S
Produttore:
Meritek
Descrizione:
VARISTOR 82V 10000A DISC 20MM HI
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Varistor Voltage (Min) 74 V
Capacitance @ Frequency 4900 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 82 V
Varistor Voltage (Max) 90 V
Series CR
Energy 56J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Meritek
Maximum AC Volts 50 V
Features High Surge
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 65 V