MVW1\240K00JRB
Vishay Dale
Prodotto No:
MVW1\240K00JRB
Produttore:
Vishay Dale
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 40K OHM 5% 1W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.155" Dia x 0.545" L (3.94mm x 13.84mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 40 kOhms
Series MVW
Power (Watts) 1W