Casa / Fixed Inductors / MWSA0402S-2R2MT
minImg
MWSA0402S-2R2MT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Prodotto No:
MWSA0402S-2R2MT
Descrizione:
FIXED IND 2.2UH 4.5A 58MOHM SMD
In magazzino : 2720
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 4.5 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.173" L x 0.165" W (4.40mm x 4.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 58mOhm Max
Inductance 2.2 µH