Casa / Fixed Inductors / MWSA1004S-220MT
minImg
MWSA1004S-220MT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Prodotto No:
MWSA1004S-220MT
Descrizione:
FIXED IND 22UH 5A 66 MOHM SMD
In magazzino : 440
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 5.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 5 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 66mOhm Max
Inductance 22 µH