Casa / Fixed Inductors / MWSA1707S-8R2MT
minImg
MWSA1707S-8R2MT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Prodotto No:
MWSA1707S-8R2MT
Descrizione:
FIXED IND 8.2UH 8.7 MOHM SMD
In magazzino : 200
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 8.7mOhm Max
Inductance 8.2 µH