Casa / Fixed Inductors / MWSD1005C3N3CTM81
minImg
MWSD1005C3N3CTM81
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Prodotto No:
MWSD1005C3N3CTM81
Descrizione:
FIXED IND 3.3NH 2A 30 MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 30 @ 250MHz
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.2nH
Current Rating (Amps) 2 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.043" L x 0.021" W (1.10mm x 0.53mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 30mOhm Max
Inductance 3.3 nH
Series MWSD-C-M8X
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 14GHz