MWW3JB220R
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
MWW3JB220R
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 220 OHM 5% 3W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.205" Dia x 0.560" L (5.21mm x 14.22mm)
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 220 Ohms
Series MWW
Power (Watts) 3W