Casa / Oscillators / MX575ANR200M000-TR
minImg
MX575ANR200M000-TR
Microchip Technology
Prodotto No:
MX575ANR200M000-TR
Descrizione:
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVPECL
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 120mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Function Enable/Disable
Series MX55
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.375V ~ 3.63V
Output LVPECL
Mfr Microchip Technology
Base Resonator Crystal
Frequency 200 MHz