Casa / Oscillators / MX775EBB644M531
minImg
MX775EBB644M531
Microchip Technology
Prodotto No:
MX775EBB644M531
Descrizione:
XTL OSC XO 644.531MHZ LVDS
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.048" (1.22mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 180mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series MX77
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-LLGA
Voltage - Supply 2.5V ~ 3.3V
Output LVDS
Mfr Microchip Technology
Base Resonator Crystal
Frequency 644.531 MHz