Casa / Crystals / MXJFHJI20M0
minImg
MXJFHJI20M0
Meritek
Prodotto No:
MXJFHJI20M0
Produttore:
Meritek
Descrizione:
HC49S 20PF 30/50PPM -40/85C 20M
In magazzino : 1000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 50
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.165" (4.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Series MXJ
Type MHz Crystal
Mfr Meritek
Frequency 20 MHz