Casa / TVS Diodes / MXLPLAD18KP64A
minImg
MXLPLAD18KP64A
Microchip Technology
Prodotto No:
MXLPLAD18KP64A
Descrizione:
TVS DIODE 64VWM 103VC PLAD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 175A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 71.1V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 18000W (18kW)
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 103V
Package / Case Nonstandard SMD
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 64V