Casa / TVS Diodes / MXLPLAD18KP90CA
minImg
MXLPLAD18KP90CA
Microchip Technology
Prodotto No:
MXLPLAD18KP90CA
Descrizione:
TVS DIODE 9VWM 15.4VC PLAD
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 1169A (1.169kA)
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 10V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 18000W (18kW)
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 15.4V
Package / Case Nonstandard SMD
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 9V