Casa / Crystals / MXTP6AI32K768
minImg
MXTP6AI32K768
Meritek
Prodotto No:
MXTP6AI32K768
Produttore:
Meritek
Descrizione:
CRYSTAL 32.768KHZ 6PF TH
Guida per l'utente
Load Capacitance 6pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.327" (8.30mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.126" Dia (3.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 kOhms
Ratings -
Series MXTP
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case Cylindrical Can, Radial
Mfr Meritek
Frequency 32.768 kHz