Casa / Crystals / MXTQBFI32K768
minImg
MXTQBFI32K768
Meritek
Prodotto No:
MXTQBFI32K768
Produttore:
Meritek
Descrizione:
CRYSTAL 32.768KHZ 12.5PF SMD
In magazzino : 198730
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 10
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Load Capacitance 12.5pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.098" (2.50mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 kOhms
Ratings -
Series MXTQ
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case 4-SOJ, 5.5mm pitch
Mfr Meritek
Frequency 32.768 kHz