MY3N-AC24
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
MY3N-AC24
Descrizione:
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 24V
In magazzino : 18
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 70°C
Switching Voltage 250VAC, 125VDC - Max
Contact Rating (Current) 5 A
Termination Style Plug In
Coil Current 46 mA
Mounting Type Socketable
Coil Resistance 180 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage 7.2 VAC
Contact Form 3PDT (3 Form C)
Seal Rating -
Relay Type General Purpose
Coil Insulation -
Series MY
Operate Time 20 ms
Mfr Omron Automation and Safety
Contact Material Silver (Ag)
Coil Voltage 24VAC
Must Operate Voltage 19.2 VAC