N-4000DRL
Panasonic - BSG
Prodotto No:
N-4000DRL
Produttore:
Panasonic - BSG
Descrizione:
BATTERY NICAD 1.2V 4AH D
Guida per l'utente
Standard Charge Current 400mA
Termination Style Button Top (Extending)
Discharge Rate 800mA
Battery Cell Size D
Voltage - Rated 1.2 V
Size / Dimension 1.28" Dia x 2.31" H (32.6mm x 58.8mm)