Casa / PTC Resettable Fuses / NANOASMDCH050F/24-2
minImg
NANOASMDCH050F/24-2
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
NANOASMDCH050F/24-2
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
PTC RESET FUSE 24V 500MA 1206
In magazzino : 41603
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Voltage - Max 24V
Current - Hold (Ih) (Max) 500 mA
Height - Seated (Max) -
Approval Agency UL
Current - Max 20 A
Lead Spacing -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.58mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Resistance - Post Trip (R1) (Max) 1.6 Ohms
Series PolySwitch®, ASMD
Type Polymeric
Package / Case 1206 (3216 Metric), Concave
Thickness (Max) 0.045" (1.14mm)
Resistance - Initial (Ri) (Min) 200 mOhms
Mfr Littelfuse Inc.
Current - Trip (It) 2.5 A