NCP1124BP65G
onsemi
Prodotto No:
NCP1124BP65G
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 150°C (TJ)
Topology Flyback
Mounting Type Through Hole
Voltage - Breakdown 650V
Product Status Obsolete
Series -
Power (Watts) 27 W
Fault Protection Current Limiting, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit
Package / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads
Frequency - Switching 65kHz
Voltage - Start Up 17 V
Mfr onsemi
Duty Cycle 80%
Output Isolation Isolated
Package Tube
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) 8.5V ~ 35V