NCP1200P100G
onsemi
Prodotto No:
NCP1200P100G
Produttore:
onsemi
Pacchetto:
8-PDIP
Descrizione:
IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 8DIP
In magazzino : 28
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 450
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 125°C (TJ)
Topology Flyback
Mounting Type Through Hole
Voltage - Breakdown -
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 8-PDIP
Internal Switch(s) No
Control Features -
Series -
Fault Protection Current Limiting, Over Load, Short Circuit
Package / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Frequency - Switching 100kHz
Mfr onsemi
Duty Cycle 80%
Output Isolation Isolated
Package Tube
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) 16V (Max)