NCP1246BD065R2G
onsemi
Prodotto No:
NCP1246BD065R2G
Pacchetto:
7-SOIC
Descrizione:
IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 7SOIC
In magazzino : 1711
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 150°C (TJ)
Topology Flyback
Mounting Type Surface Mount
Voltage - Breakdown -
Product Status Active
Supplier Device Package 7-SOIC
Internal Switch(s) No
Control Features -
Series -
Fault Protection Current Limiting, Over Load, Over Power, Over Temperature, Over Voltage
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Frequency - Switching 65kHz
Voltage - Start Up 12 V
Mfr onsemi
Duty Cycle 80%
Output Isolation Isolated
Package Tape & Reel (TR)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) 8.9V ~ 28V