NCP508SQ33T1GEVB
onsemi
Prodotto No:
NCP508SQ33T1GEVB
Descrizione:
BOARD EVALUATION NCP507 3.3
Guida per l'utente
Channels per IC 1 - Single
Current - Output 50mA
Product Status Active
Regulator Type Positive Fixed
Series -
Supplied Contents Board(s)
Voltage - Output 3.3V
Board Type Fully Populated
Mfr onsemi
Utilized IC / Part NCP508
Package Bulk
Voltage - Input 5V